Uçar Grup

Gerçek Güç hayallerini Gerçekleştirenlerindir

1980 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan ortaklık yapısı sonrasında Uçar Grup markasıyla müşterilerine huzurlıu, güvenli, çağdaş ve sürdürülebilir çevre dostu mekanlar sunmaya devam etmektedir.
Dünden bugüne taşıdığı vizyonu, deneyimleri ışığında şekillendirdiği misyonu, taşıdığı modern ve kaliteli yaşam algısı ile adımlarını daima daha ileriye taşımış, gelişimini ve sektörde sahip olduğu konumunu daha da güçlendirmiştir.
Doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkelerini benimseyen Uçar Grup, müşterileri için daima en doğru çözümleri üretip, modern çağın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek en doğru yorumu gerçekleştirmiş, gerek konut, gerek iş ve ofis alanları için konforlu ve kaliteli inşaat dendiğinde tercih edilen bir marka olarak, müşterilerinin talepleri ile doğru orantıda çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır.

Uçar Grup

Güç, Paylaştıkça Artar

Bu topraklar üzerinde doğan, büyüyen ve yaşayan bizler, dünden bugüne sahip olduğumuz gelenek, değer ve güçle hayata değer katan projeler üretmeye, ürettikçe büyümeye, büyüyen yapımızla adımlarımızı daha ileriye atmaya devam ediyoruz.
Bugüne kadar yaptıklarımız ilgili sadece kendimizin değil, sizlerinde hayallerini gerçekleştiriyoruz.

Vizyon
Sahip olduğumuz değer yargılarımızla birleştirdiğimiz kalite anlayışımızı, hep daha da yukarı taşıyarak, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında referans niteliğinde işlere imzamızı taşımak
Misyon
İnsanca bir yaşam için oluşturduğumuz bilinç ve sorumlulukla inşaat sektöründe nitelikli rekabet oluşturmak, müşterilerimize mutlak memnuniyet sağlamak.
Kalite Politikamız
Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak, Şirketimizin iş kültürü , itibarı ve ideallerini yüceltmek, Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak, Ekonomi , büyüme ve karlılığın önemine inanmak, Değişime ve gelişime açık olmak, Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak, En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak